Na którym miejscu jest Twoja strona?

Masz stronę internetową, ale jest ona źle wypozycjonowana i znajduje się na dalekich pozycjach w wyszukiwarkach? Tutaj dowiesz się co to jest pozycjonowanie stron i na czym ono polega.
Na dole strony znajduje się moja oferta dotycząca pozycjonowania stron internetowych.

O pozycjonowaniu stron internetowych

Pozycjonowanie stron to wszystkie czynności mające na celu podniesienie strony w wynikach wyszukiwania. Wszystkie, a więc również te nieetyczne, jak ukryte teksty i linki na stronie, specjalne skrypty, itp.

Pozycjonując stronę internetową, korzystam tylko i wyłącznie z etycznych sposobów pozycjonowania. Powód w zasadzie jest tylko jeden: wyszukiwarki zmieniają dość często swój algorytm wyszukiwania potrafiąc rozpoznać różne "niedozwolone" techniki pozycjonowania, a to skutkuje tym, że strona w ogóle jest usuwana i nigdzie się nie pokaże. Efekt tego jest taki, jak gdybyśmy naszej strony w ogóle nie mieli. Zatem jeśli zależy Ci na wysokiej i trwałej pozycji zapoznaj się z moją ofertą pozycjonownia.

Na czym polega pozycjonowanie? Odpowiedź wydaje się prosta, jednak samo pozycjonowanie nie jest już taką prostą sprawą. Pozycjonowanie sprowadza się do odpowiedniego zaprojektowania nie tylko samej strony internetowej, ale również jej tytułu, doboru słów kluczowych, umiejętnym ich rozmieszczeniu w tekscie strony. Czasem wystarczy dane słowo napisać tłustym drukiem, by pozycja naszej strony spadła lub się podniosła o kilka pozycji. Duże znaczenie na pozycję naszej strony ma też ilość stron w internecie na których jest link do naszej strony. Im więcej takich linków tym lepiej.

To jak się rozmieszcza słowa kluczowe w tekscie, jak się projektuje tytuł strony jak i samą stronę wymaga dużej wiedzy i doświadczenia.

Na każdą zmianę dokonaną na stronie trzeba niestety poczekać, czasem nawet pare dni i dłużej. Wszystko zależy od tego jak często roboty wyszukiwarek odwiedzają naszą stronę. Dlatego pozycjonowanie to proces długotrwały!

Oferta

Oferuję Ci wypozycjonowanie Twojej strony internetowej i tym samym zwiększenie jej odwiedzin przez Twoich klientów. Efekty nie będą widoczne już na drugi dzień, bo to po prostu jest niemożliwe, ale w niedługim czasie Twoja strona znajdzie się o wiele pozycji bliżej pierwszego miejsca jeśli nie na samym pierwszym miejscu i odczujesz tego pozytywne skutki. Dlaczego tak jest? Przeczytaj o pozcjonowaniu.

O mnie

Z wykształcenia jestem inżynierem informatykiem. Zajmuję się projektowaniem, tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Uważam, że jestem w tym dobry.

Tworzenie stron

Zastanawiasz się komu zlecić wykonanie strony internetowej? Zapoznaj się z moją ofertą tworzenia stron więcej...

Skontaktuj się ze mną bezpośrednio lub wypełnij formularz zgłoszeniowy więcej...

 

StroNet to:

Przebudowa Stron Projektowanie Stron Tworzenie Stron Pozycjonowanie Stron